Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Kaşıkçı, İller Bankası yetkilileri, içme suyu şebekesi ve alt yapı çalışmalarını yürüten firmalarla bir araya geldi. 

Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan bir kafede, İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Özsoy, Altyapı Uygulama Daire Başkanı Levent Yanar, Van Bölge Müdürü Ayhan Kayatürk ve firma yetkilileriyle buluşan Kaşıkçı, çalışmalarla ilgili bilgi alarak, firmaların sorun ve taleplerini dinledi. Gerekli görülen çalışmaların yapılacağını kaydetti. 

Kaşıkçı, yaptığı açıklamada, ilçedeki çalışmaların daha sağlıklı yürütülmesi için yetkililerle bir araya geldiklerini söyledi.

Çalışmaların seyri hakkında değerlendirmede bulunduklarını kaydeden Kaşıkçı, "Hizmetlerimiz iyi bir şekilde sürüyor. Çalışmaların ne durumda olduğunu, eksiklik varsa nasıl gidereceğimiz konusunda bilgi alış verişinde bulunduk. Bu konuda Tüm kurumlarımız gerekli desteği sunuyor. Bu işi hep beraber halledeceğiz. İller bankası yetkililerimiz bu gün burada bizimleler. Onlara da teşekkür ederim. Yüksekova için ne gerekiyorsa yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

25327

25328

25329

25330

25331

25333

25334

Sitemizde içerik güncelleme işlemleri devam etmektedir.